Imprezy w Bibione

Spędzając wakacje w Bibione, nie sposób narzekać na nudę. W sezonie czeka tam na turystów mnóstwo atrakcji pozwalających w miły i przyjemny sposób zagospodarować czas. Czego zatem można się spodziewać, wybierając się w te strony? Poniżej kilka wybranych propozycji.

1. Imprezy na plaży.

Coś dla siebie znajdą i dzieci, i dorośli. Rzymskie tańce, turnieje karciane, fitness, zabawy dla najmłodszych, rodzinne rozgrywki, okazy i koncerty – jak widać, oferta jest bardzo bogata i urozmaicona.

2. Septemberfest – Święto Wina.

Jest to impreza o charakterze cyklicznym. W 2013 r. została zorganizowana już po raz 30-ty. W 2014 r. zaplanowana jest na 10 i 11 września, warto zatem pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji miejsc noclegowych. Rejon, w którym leży Bibione słynie ze wspaniałych win – Septemberfest to znakomita sposobność ku temu, by tych trunków skosztować. Świętu Wina towarzyszą koncerty, nie brakuje stoisk z jedzeniem, a uwieńczeniem imprezy jest pokaz fajerwerków.

3. Europarty.

Bardzo lubiana zabawa plenerowa w Bibione. Można potańczyć, posłuchać muzyki na żywo i skosztować specjałów włoskiej kuchni.

4. Parki rozrywki.

Są one zlokalizowane w odległości zaledwie kilku kilometrów od Bibione, z dojazdem nie ma problemu. Wśród nich można wymienić:

– Parco Zoo Punta Verde,

– Gulliverlandia,

– Aquasplash.

To doskonała propozycja dla tych osób, które przyjeżdżają do Bibione z dziećmi. Ile kosztuje taka przyjemność? To zależy już od parku, dla przykładu w Aquasplash całodzienny karnet gwarantujący dostęp do wszystkich rozrywek znajdujących się na terenie parku kosztuje 21 euro dla dorosłych i 16 euro dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.